Mladší dorost prohrál v Karviné

V neděli odehráli naši mladší dorostenci utkání v Karviné. Do utkání šli s vědomím, že pouze výhra je může udržet v popředí tabulky, která zaručuje účast v Československé lize. Úvod utkání tomu nasvědčoval a v 8 minutě utkání byl stav 2:8 a v 19. minutě 6:12. Poté jsem polevili v obraně a nedařilo se nám přecházet do rychlého útoku, ze kterého jsme těžili prvních 20. minut. Do konce poločasu domácí dokázali náskok snížit na rozdíl dvou branek 14:16.

Začátkem druhého poločasu jsem si drželi stále tří brankové vedení, ale ve 40. minutě se opět zranil Kuba Cáb a jakoby nastal zlom zejména v obrané fázi a domácí nás začali přehrávat. Naši dorostenci nedokázali odpovědět na nadšeně hrající domácí a posledních dvacet minut jsme prohráli o 4 branky.

Tak jako v Karviné tak po celou sezónu se potýkáme se zraněními a obrovskými herními výkyvy jednotlivých hráčů. Bohužel některým klíčovým hráčům chybí herní disciplína, která sráží celé družstvo do kolen. V dalších utkáních musíme naplno bodovat, protože je stále o co hrát a sezóna končí až posledním hvizdem v posledním utkání. Druhé místo již není v našich rukou, ale za určité konstelace možných výsledků ještě není ztracené! Je potřeba na poslední tři utkání zmobilizovat všechny síly a řádně se na ně připravit.

HCB Karviná : HC Zubří 34 : 30 (14 : 16)