Mladší dorost poprvé v sezóně prohrál!

Až v 15. kole Ligy mladších dorostenců našli naši hráči přemožitele. Průběh utkání tomu však vůbec nenasvědčoval. Do začátku zápasu vstoupilo naše družstvo výborně, když v 15 minutě jsme vedli již 3: 9. Potom se však rozstřílel nejlepší střelec domácího týmu Martin Přibyl a družstvo Veselí začalo náskok Zubří dotahovat. To se bohužel podařilo ve 45 minutě utkání ( 21: 21 ) a naši hráči již nenašli sílu na zvrat utkání. V bouřlivé divácké atmosféře se dopustili  několika technických chyb, neproměnili čtyři vyložené šance a přes veškerou snahu porážce nezabránili. Přesto je nutné hráče pochválit za předvedený bojovný výkon  a pogratulovat domácím k  vítězství.