Mladší dorost nestačil na Kopřivnici

V posledním utkání tohoto ročníku jsme na domácí palubovce přivítali Kopřivnici. Tak jako po celou sezónu jsme měli smůlu na zranění tak se během týdne zranil Bohdan Mizera. Do utkání přesto nastoupil, ale byl limitován svým zraněním.

Vstup do utkání nám nevyšel, kdy naši hráči byli svázáni důležitostí utkání a taky nevšednímu bouřlivému prostředí, které připravili jak domácí tak hostující fanoušci. Od prvních minut jsme propadali v obraně, zejména jsme nedokázali pokrýt proskakující hráče do prostoru brankoviště.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání lépe a postupně jsme brankový rozdíl stahovali a to i díky změně obranného systému. Bohužel vinou opět slabší obrany, kdy jsme nedokázali pokrýt kopřivnické útočníky na vlastním brankovišti si kopřivničtí udržovali  2 – 3 brankové vedení. V závěru jsme hráli vabank a utkání mohlo dopadnout lépe, ale opětovné neproměněné šance z prostoru brankoviště a neuvěřitelné množství individuálních chyb nás stály lepší výsledek. Z jednotlivců je potřeba vyzdvihnout výkon Šimona Mizery v brance a Bohdana Mizery za nebojácnost ve střelbě za hranici devíti metrů.

Pokud jsme chtěli v celkovém hodnocení pomýšlet na stříbrnou medaili, museli jsme vyhrát o dvě a o více branek. A nebo na bronzovou medaili, kdy by nám stačila remíza s utkání s Kopřivnicí. Bohužel ani jedna s těchto možných variant nevyšla a tak se v tomto roce mladší dorostenci umístili na 4. místě.

HC Zubří : Kopřivnice 25 : 27 (11 : 17)