Mladší dorost deklasoval Plzeň!

Do utkání jsme vstoupili ve velkém stylu a naše obrovské nasazení jsme dokázali přetavit ve vedení v poměru 6:1. Hostům nezbývalo nic jiného, než na tento vývoj zareagovat oddechovým časem. Po tomto time-outu se obraz hry opticky vyrovnal (i díky našim nevynuceným chybám a neproměněným sedmičkám), přesto jsme skóré navýšili až na poločasových 20:12.

Do druhé půle jsme vstoupili koncentrovaně a pokračovali jsme v postupném navyšování rozdílu ve skóre. Po šedesáti minutách hry svítila na tabuli čísla 40:21.

Až na drobné poklesy koncentrace na koncích obou poločasů je třeba celý tým za předvedenou hru pochválit. Obrana šlapala velice slušně, navíc za obranou zazářil Šimon Mizera, který svůj famózní výkon podtrhl i jednou vstřelenou brankou přes celé hřiště. Kolektivní pojetí hry v ofenzivě dokazuje 40 nastřílených branek a také fakt, že do listiny střelců se z nominovaných hráčů nezapsal pouze gólman Vojta Drápela, jenž byl pro tento zápas v roli náhradníka.

V příštím kole zajíždí mladší dorost do Zlína, kde bude obhajovat svou letošní neporazitelnost.

HC Zubří-Talent Plzeň 40:21(20:12)