Mladší dorost „B“ porazil Žeravice!

Po překvapivé prohře s Novým Jičínem a vítězstvím na půdě Holešova, nás v dalším zápase čekal soupeř, který byl v tabulce o bod před námi – SK Žeravice. Pokud jsme se chtěli udržet v boji o konečné třetím místo 2. ligy SM, museli jsme soupeře porazit.

První poločas byl velmi vyrovnaný a dominovaly v něm především obrany. Kluci, vědomi si důležitosti utkání, v obraně tentokrát předvedli velkou bojovnost a nasazení, díky které se střelci soupeře nemohli častěji prosazovat z větší vzdálenosti. I vzhledem k této naší aktivní obranné hře, jsme tak první poločas vyhráli o jednu branku, ale hlavně jsme soupeři dovoli jen 13x překonat našeho brankáře.

Druhý čas byl z naší strany v obraně stejně dobrý a v útoku ještě lepší. Během pár minut jsme soupeři brankově odskočili a v závěru utkání jsme už jen kontrolovali vývoj zápasu.

Závěrem musím kluky pochválit za, na naše poměry, dobrou obrannou hru, od brankáře, po všechny posty před ním. Stejně tak nás těší i mnohem lepší spolupráce spojek s pivoty, kdy jsme tentokrát přes tento post dokázali vstřelit spoustu branek a vybojovat množství sedmimetrových hodů.

HC Zubří „B“ – SK Žeravice 34:26 (14:13)

Sestava: Mikulenka – Jurajda (8), Šustáček (7), Cabák (10), Kavka (2), Batista (4), Skýpala (1), Ulrych (1), Adam (1), Mičkal