Minižáci Zubří na Vsetíně opět šestí!

V sobotu 27.2.2016 jsme odehráli další turnaj, nyní v nově zrekonstruované hale na Vsetíně.  Začátek prvního zápasu se Zlínem kluci prospali. Když to bylo ve  4.minutě 7:0 bylo jasné,  že o první dva body do tabulky asi přijdeme. Ve druhém utkání jsme zabrali a porazili Kunovice vysoko 32:21. V posledním zápase ve skupině o druhé místo jsme  se  utkali se Vsetínem, kdy jsme po dramatické koncovce  o gól prohráli a zbyl na nás tak boj o 6-7 místo.  S týmem Fatra Napajedla to byl opět vyrovnaný zápas a rozhodlo se až v závěru, kde byli  šťastnější  hráči  Napajedel.  Všechny kluky je potřeba pochválit za zlepšený výkon a bojovnost. Nutno podotknout, že rozhodčí byli na tomto turnaji slabším článkem a jejich rozhodnutí ovlivnilo nejenom naše zápasy. Nejlepším střelcem zuberského týmu byl  se 17 brankami Kryštof Hrachovec.

Zápasy ve skupině:

HC Zubří – HC Zlín                  14:20   (10:13)
HC Zubří – SHK Kunovice      32:21   (18:10)
HC Zubří – KH Vsetín             19:20   (11:11)

O 6-7. Místo

HC Zubří – TJ F. Napajedla   19:20

Branky:  Hrachovec Kryštof  17, Mičola Vítek 13, Chovanec Adam  12, Leška Tomáš  12, Hrachovec Patrik 10, Vašek Matěj 10, Poláček Šimon 8, Vašek Sam 1.

Invalid Displayed Gallery