Druhé vítězné utkání pro starší žáky

Ve druhém kole Zlínské ligy starších žáků jsme se utkali na domácí palubovce s Rožnovem pod Radhoštěm. Chtěli jsme navázat na přípravný turnaj v Kostelci na Hané, kde jsme s Rožnovem odehráli dobré a bojovné utkání a Rožnov jsme těsně porazili.

Po nervózním začátku utkání, kdy jsme zejména neměli štěstí v koncovce a soupeř ještě mohl využít fyzické převahy na postech spojek, jsme se postupně dostávali do hry. Výsledkem byla skutečnost, že jsme v poločase vedli o 3 branky. I v tomto zápase jsme v prvním poločase využili možnosti střídání celé šestky hráčů v polovině poločasu.

Ve druhém poločase jsme opět zvolili fyzicky náročnější obranný systém 3:3. I přes mnohé technické chyby, které jsme kupili zejména díky kluzkému míči a nepřesným přihrávkám, jsme snahy soupeře o vyrovnání eliminovali a mohli si tak připsat druhé vítězství v sezóně.

Děkujeme klukům za bojovný a kolektivní výkon a rodičům za podporu na tribunách.

HC Zubří – TJ Rožnov pod Radhoštěm 25:22 (12:9)