Dorosti zahájili přípravu!

Po velmi úspěšné loňské sezóně, kdy se mladší dorostenci HC Robe Zubří stali Mistry ČR a vyhráli i Československý pohár a starší dorostenci se stali vicemistry ČR , se pustili hráči s chutí do náročné předsezónní přípravy. Jejich cíl je jasný, i když vůbec jednoduchý- pokusit se  navázat na loňské vynikající výsledky.
20160811_151040

V pondělí 15. 8. 2016 začne v Zubří další část kondiční přípravy.. V pátek odjíždí celý 33- členný kádr obou družstev na  herně kondiční soustředění do Velkého Meziříčí, kde budou hráči pokračovat ve 2-3 fázových trénincích pod vedením kondičního trenéra Pavla Nováčka a trenérů Josefa Mazače a Jiřího Miky. V rámci tréninkového kempu odehrají oba kolektivy po dvou přípravných utkáních  se staršími dorostenci a muži Sokola Velkého Meziříčí. Příprava vyvrcholí přátelskými zápasy s maďarským týmem Balatonfured  v závěru příštího týdne již v Zubří.

20160811_151125