Do nové sezóny s novým partnerem!

V minulých dnech byla uzavřena smlouva mezi naším klubem a LEVELSPORTKONCEPT s.r.o. Tato společnost nás bude oblékat od příští sezóny do značky MIZUNO. Po osmi letech tak končí spolupráce se značkou Salming, které bychom touto cestou chtěli poděkovat za bezproblémovou spolupráci.

LEVELSPORTKONCEPT patří mezi nejvýznamnější firmy působící v oblasti dovozu a velkoobchodního prodeje sportovního zboží v České a Slovenské republice s historií sahající až do roku 1990. Představuje silnou distribuci s komplexní nabídkou sportovních značek pod jednou střechou pro stávající i nové zákazníky, což představuje nejen rychlou dostupnost zboží, ale také nové a unikátní služby v oblasti podpory maloobchodního prodeje.

S orientací na oblast outdoorového, lyžařského a snowboardového vybavení, cyklistického vybavení, ale i vybavení pro aktivně trávený volný čas představuje významného partnera pro sportovní svazy v ČR.

Značka Mizuno je špičkou v sálové obuvi, runningu a výrobě sportovního textilu.

Těšíme se na spolupráci!